HIZLI İŞLEM

Alacağınız tüm tarımsal eğitimler Ziraat Bankası Tarımsal Kredi için gerekli yeterliliğe sahiptir ve e-Devlet'te Sorgulanabilir Olacaktır.

MENÜ
Eğitim Sepetim {{sepetim.length}} 0
Sepetiniz (Toplam {{sepetim.length}} Ürün)
{{sepet.urun_adi}}
{{sepet.urun_toplam_fiyati}} ₺ {{sepet.urun_toplam_piyasa_fiyati}} ₺
{{sepet.urun_sayisi}} Adet

Ziraat Bankası Protokolü İmzalandı

Tarımsal Destek Eğitimlerine İlişkin Duyuru


Ülkemizde bulunan kadın ve genç çiftçi emekçilerimiz için çalışma hayatını düzenleyici, süreçleri kolaylaştırıcı ve çiftçimizin yaşayabileceği olumsuzluklara karşı önleyici tedbirler almak, ekonomik olarak emekçilerimize destek olmak, ilgili protokolün doğru uygulanmasını izlemek Sakarya uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ), Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (SAYEM) ve Ziraat Bankası’nın asli görevleri arasındadır.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü ve Ziraat Bankası arasında yapılan protokol ile birlikte hem ülke ekonomimiz hem çiftçilerimiz  kazanıyor.

Yapılan bu protokol, kredi desteğinden faydalanmak isteyen çiftçilerin hayvansal ve tarımsal üretim hakkında en ufak detaylara kadar bilgilenmesi ve yapılacak üretim faaliyetlerinde yaşanabilecek tüm aksiliklere karşı gerekli tedbirlerin zamanında alınabilmesi için imzalanmıştır.

Protokol kapsamında Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (SAYEM) kredi süreçleri için zorunlu tutulan hayvancılık ve tarımsal üretim eğitimlerini vermekle yükümlüdür. SAYEM, Ziraat Bankası tarafından sadece zorunlu eğitimleri vermekle yetkilendirilmiştir. Kredi süreçleri ile ilgili Ziraat Bankası ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Ziraat Bankası her zaman olduğu gibi emekçi çiftçinin yanında olacaktır.